Restauracje
Mapa dojazdu:

Wyświetl większą mapę
Tagi:
celiakiaglutenPolskarestauracje bezglutenowewarszawa
Zobacz również:

Pierwsze wrażenia w podróży po Kaliforni. 

Ogólne
więcej
17.03.2015
Wiesz co zjesz

Restauracja na Placu Konstytucji obiecuje, że zjesz dobrze i świadomie. 

Restauracje
więcej

Bezglutenowy piernik autorstwa mojej mamy, więc najlepszy ;)

Przepisy
więcej
09.01.2015
Warsaw Potato

Warsaw Potato, czyli warszawski ziemniak na Nowym Świecie.

Restauracje
więcej

10.09.2013

Przystanek Chmielna

Wielkość porcji:  

Ceny:  


Adres:
Przystanek Chmielna
ul. Chmielna 24
00-020 Warszawa
Tel/Fax: 22 297 13 96
restauracja@restauracjachmielna.pl
www.restauracjachmielna.pl

Oznaczenie:
Program Menu bez Glutenu"Przystanek Chmielna" usytuowany w samym centrum Warszawy na ul. Chmielnej to kolejna restauracja w Programie Menu bez glutenu.

W oddzielnej karcie dań, zawierającej dość spory wybór potraw, każdy borykający się na codzień z bezglutenową dietą znajdzie coś dla siebie.

Ja, przyznać się muszę, że choć nie należę do łatwych klientów i tym razem wyszłam zadowolona.

Ale po kolei.

Z bezglutenowego menu wybrałam pierś z kurczaka faszerowaną mozarellą, świeżym szpinakiem z sosem pomidorowo czosnkowym (39zł). Ponieważ jednak wśród przystawek moją uwagę przykuły bezglutenowe pierogi, nie mogłam odmówić sobie ich spróbowania. Podkreślę słowo - spróbowania - ponieważ zamiast całej przystawki zachciałam tylko dwóch pierogów, na co obsługa wyraziła zgodę. Tak więc ostatecznie moje danie główne wzbogacone zostało całkiem smacznymi pierogami.

Wspomnieć muszę także o wyborze win - ten zazwyczaj dość bogaty przysparza problemów z ostateczną decyzją. Obsługa "Przystanku Chmielna", jak zresztą robić się powinno, w obliczu mojego zagubienia zaproponowała degustację kilku gatunków win, aby ten wybór nie tylko mi ułatwić ale też, żebym ostatecznie z własnej decyzji była zadowolona. Ten miły ukłon w stronę klienta chcę szczególnie podkreślić, bowiem, choć jak napisałam, powinno być to standardem, to jednak zdarza się nadzwyczaj rzadko.

Jeżeli zatem ocenić miałabym obsługę - przyznaję 5 gwiazdek. O jedną mniej dostanie danie główne, bo choć zaprezentowane na talerzu pięknie, to jednak porcja za taką cenę jest zbyt mała. 

I ostatni minus dostanie się deserom. Nie dlatego, żeby nie były smaczne. Przyznać nawet powinnam, że żadnego nie spróbowałam. Dlaczego? Ponieważ w menu bezglutenowym, wybierać można tylko spośród deserów lodowych lub sałatek owocowych. Myślę, że to jak na restaurację stanowczo za mało. Tym bardziej jeszcze, że każdy na diecie bezglutenowej w restauracji oczekiwałby czegoś bardziej ekscytującego niż lody i owoce.
Galeria
Komentarze

Copyright © 2012 GluNoMore
Projekt:
Realizacja: