Produkty
Tagi:
celiakiaglutenPolskaprodukty bezglutenowesłodycze bezglutenowewarszawa
Zobacz również:

Pierwsze wrażenia w podróży po Kaliforni. 

Ogólne
więcej
17.03.2015
Wiesz co zjesz

Restauracja na Placu Konstytucji obiecuje, że zjesz dobrze i świadomie. 

Restauracje
więcej

Bezglutenowy piernik autorstwa mojej mamy, więc najlepszy ;)

Przepisy
więcej
09.01.2015
Warsaw Potato

Warsaw Potato, czyli warszawski ziemniak na Nowym Świecie.

Restauracje
więcej

07.05.2013

Markizy z nadzieniem toffi
Idąc trochę pod prąd, bo też sezon na odchudzanie już w pełni, postanowiłam skusić tych, pochłoniętych aktualnie programem treningowym Ewy Chodakowskiej na odrobinę złowrogiego cukru .

Po spróbowaniu tych ciastek (a w zasadzie już drugiego opakowania, a to żeby dobrze wgryźć się w smak) tym bardziej zaskoczona jestem, że wybór najlepszych ciastek 2012 roku nie padł właśnie na nie, a na Chocolatio. Markizy z nadzieniem toffi, bo o nich tu mowa, są aktualnie moimi ulubionymi dodatkami do porannej (popołudniowej i każdej kolejnej) kawy.

Ich smak absolutnie nie zdradza bezglutenowej natury, nie kruszą się, a to z pewnością też zasługa nadzienia. A skoro już przy nim - jest kremowe, gładkie i choć dość słodkie, to idealnie komponują się z kruchymi i wcale nie cienkimi ciasteczkami.

Jakie minusy?

Być może subiektywne gusta orzekną, iż są za słodkie. Ja jednak do minusów zaliczam to, że tym razem smakują wszystkim, szczególnie zjadaczom glutenu, przez co wycieczki po kolejne opakowania do sklepu są częstsze. Na szczęście dostępne są w sieci delikatesów Alma oraz Stokrotka, więc przynajmniej ja mam niedaleko a i przy okazji spalę kilka kalorii zanim znów zanurzę zęby w kolejnej markizie. 

Ps. Tak (stylowo;) kończy się sprzątanie po remoncie:

 
Galeria
Komentarze

Copyright © 2012 GluNoMore
Projekt:
Realizacja: