Produkty
Tagi:
celiakiaglutenPolskaprodukty bezglutenowewarszawa
Zobacz również:

Pierwsze wrażenia w podróży po Kaliforni. 

Ogólne
więcej
17.03.2015
Wiesz co zjesz

Restauracja na Placu Konstytucji obiecuje, że zjesz dobrze i świadomie. 

Restauracje
więcej

Bezglutenowy piernik autorstwa mojej mamy, więc najlepszy ;)

Przepisy
więcej
09.01.2015
Warsaw Potato

Warsaw Potato, czyli warszawski ziemniak na Nowym Świecie.

Restauracje
więcej

07.03.2013

Niezły pasztet


Adres:
Pasztet z pestek dyni
Zdrowy Styl Sp. z o.o.
waga: 225g
oznakowanie: bez glutenu, bez pszenicy, bez jajek, wegetariański
cena: 8,99zł
Kupiono w: Piotr i Paweł
Pasztet z pestek dyni przykuł moją uwagę prężąc się dumnie w lodówkach Piotra i Pawła. Mimo, iż do takich produktów zazwyczaj podchodzę z rezerwą, coś w tym pasztecie (być może cena) mnie przekonało. Skoro już o kwocie jaką przyjdzie zapłacić za ów wegetariański wyrób, to w przypadku tego konkretnego sklepu to 8,99 zł, w sklepach internetowych zaś, ta cena - nieco niższa to jednak wciąż oscyluje w okolicach nieco powyżej 8 zł.

Sceptycznie zabierając się do degustacji, już przy pierwszym kęsie okazało się, że pasztet nie tylko jest zjadliwy ale nawet smaczny i dalsza konsumpcja może nawet awansować do miana przyjemności. Konsystencja bowiem jest zwarta, dzięki czemu krojone nawet cienko plasterki się nie rozpadają. W smaku także pasztet jest przyzwoity, przyprawiony w sam raz, nie jest ani za słony ani zbyt mdły.

Jak na stosunek ilości do wartości można spierać się czy cena nie jest zawyżona. Niemniej jednak wydane niemal 9zł nie staje w gardle. A w moim przypadku przyznać nawet muszę, że po skończeniu jednego opakowania pozostał mi niedosyt a w związku z tym konieczność wpisania pasztetu na listę kolejnych zakupów. Alternatywą jest także spróbowanie swoich sił w zrobieniu wersji domowej. Komu jednak brakuje odwagi lub czasu z czystym sumieniem polecam ten pasztet.

 

 
Galeria
Komentarze

Copyright © 2012 GluNoMore
Projekt:
Realizacja: