Ogólne
Tagi:
bary bezglutenoweceliakiacukiernie bezglutenoweglutenPolskaprodukty bezglutenowerestauracje bezglutenowesłodycze bezglutenowe
Zobacz również:

Pierwsze wrażenia w podróży po Kaliforni. 

Ogólne
więcej
17.03.2015
Wiesz co zjesz

Restauracja na Placu Konstytucji obiecuje, że zjesz dobrze i świadomie. 

Restauracje
więcej

Bezglutenowy piernik autorstwa mojej mamy, więc najlepszy ;)

Przepisy
więcej
09.01.2015
Warsaw Potato

Warsaw Potato, czyli warszawski ziemniak na Nowym Świecie.

Restauracje
więcej

21.03.2013

Starbucks na bezglutenie
Mekka intelektualistów, hipsterów, lemingów, lamusów, geeków czy naśladowców Kasi Tusk i jednocześnie flagowa amerykańska kawiarnia z dość przeciętną kawą, czyli Starbunio, Starbaksik czy w końcu Starbucks to miejsce gdzie warto być. Jeżeli na nieszczęście padliście ofiarą bezglutenowej diety i myślicie, że już na zawsze pozbawieni zostaliście możliwości polansowania się np. z kubkiem kawy z logo Starbunia na Nowym Świecie w Warszawie, nie łamcie jeszcze swoich Ray Banów i nie rzucajcie w złości najnowszym iPhonem.

Te dwa trendy czyli kawa w Starbuniu i tu specyficzne jak na polski model powitanie - "cześć" na wejściu oraz gluten - free dieta propagowana przez na wskroś amerykańską nastolatkę, uosobienie american dream - Miley Cyrus można połączyć w mega fajne, wypasione wydarzenie lub lepiej event, który można a nawet trzeba uwiecznić na słitaśnej fotce, którą wrzucicie na fejsa i w oczekiwaniu na lajki będziecie sączyć latte.

Ale żeby się lansować trzeba wiedzieć co zamówić, żeby nie było suchara. Więc co bezglutenowego można w Starbucksie zamówić, kiedy już usłyszycie na wejściu swojskie - "cześć"?

Do wyboru jest:

  • Jogurt Jovi;
  • Jogirt z owocami;
  • Jogurt z miodem i orzechami;
  • Sałatka owocowa;
  • Napoje butelkowe;
  • Napoje kawowe (wszystkie na bazie espresso);
  • Kawa parzona, herbata;
  • Napoje z blendera (Frappuccino);

 

Teraz uzbrojeni w tą wiedzę, wystarczy, że odpalicie smartfona na Wi-Fi w Starbuniu i zamówicie gluten -free coffee lub snacka zanim wybierzecie się gdzieś dalej na gluten - free brunch wszystko uwieczniając przez Instagram.

 

 

 

 

 
Galeria
Komentarze

Copyright © 2012 GluNoMore
Projekt:
Realizacja: