Ogólne
Tagi:

Zobacz również:

Pierwsze wrażenia w podróży po Kaliforni. 

Ogólne
więcej
17.03.2015
Wiesz co zjesz

Restauracja na Placu Konstytucji obiecuje, że zjesz dobrze i świadomie. 

Restauracje
więcej

Bezglutenowy piernik autorstwa mojej mamy, więc najlepszy ;)

Przepisy
więcej
09.01.2015
Warsaw Potato

Warsaw Potato, czyli warszawski ziemniak na Nowym Świecie.

Restauracje
więcej

11.01.2014

Coming out 2014
Mimo, że prowadzę założony przez siebie blog GluNoMore od września 2012 roku dopiero teraz wam się przedstawię.

 

Dlaczego dopiero teraz? Najwyraźniej życie samo tak chciało i to czym zajmuję się zawodowo postanowiło połączyć się z tym co robię hobbistycznie, czyli prowadzenie bloga.

Jaśniej mówiąc na 2014 roku założyłam sobie ambitny plan zrealizowania czegoś, z czym noszę się już od jakiegoś czasu i nad czym już trochę pracuję.

Przede wszystkim chciałabym w nadchodzących miesiącach zrealizować pomysł zorganizowania pierwszego w Warszawie, jeżeli nie w Polsce bezglutenowego wernisażu malarstwa. Wiem, z własnego doświadczenia, że jak dotąd problem bezglutenu skutecznie omijał kwestie związane z życiem kulturalnym. Przez to wyjście do kina, teatru, muzeum czy galerii sprawiało nie tylko problemy żywieniowe, ale także zamuszało do zaopatrywania się w przekąski we własnym zakresie, co też nie sprzyja integracji towarzyskiej. Ponieważ miejscem wernisażu będzie prawdopodobnie dość zacna instytucja, mam nadzieję, że pozostałe do niej podobne wezmą dobry przykład i wprowadzą do swojej oferty produkty bezglutenowe.

Oprócz tego planu, postaram się także zrealizować nieco śmielsze marzenie, jakim jest podróż do Japonii, kraju nam nie tylko kulturowo ale i kulinarnie bardzo odległego. Podróż ta nie tylko miałaby służyć celom czysto artystycznym ale także badawczym na ile w Japonii gluten jest problemem.

Oprócz tego, w 2014 zoganizuję kilka spotkań w ramach warsztatów kulinarnych, które jak pokazały już dwa poprzednie, sprzyjają wymianie wiedzy o "bezglutenowości" oraz stanowią dobrą grupę wsparcia i bazę kontaktów.

Życzę sobie i wszystkim wam,na 2014 rok spełnienia najbardziej szalonych marzeń i co tu dużo mówić, najzwyczajniej dużo zdrowia!!!
Galeria
Komentarze

Copyright © 2012 GluNoMore
Projekt:
Realizacja: