Ogólne
Tagi:
celiakiaglutenmąki bezglutenowepieczywo bezglutenowepiekarnie bezglutenowePolskaprodukty bezglutenowewarszawa
Zobacz również:

Pierwsze wrażenia w podróży po Kaliforni. 

Ogólne
więcej
17.03.2015
Wiesz co zjesz

Restauracja na Placu Konstytucji obiecuje, że zjesz dobrze i świadomie. 

Restauracje
więcej

Bezglutenowy piernik autorstwa mojej mamy, więc najlepszy ;)

Przepisy
więcej
09.01.2015
Warsaw Potato

Warsaw Potato, czyli warszawski ziemniak na Nowym Świecie.

Restauracje
więcej

11.11.2013

WYNIKI ANKIETY!
W opublikowanej jakiś czas temu ankiecie: "Czy kupujesz bezglutenowy chleb" wzięło udział wiele osób, za co serdecznie dziękuję.

Ta ankieta pozwoliła mi sięgnąć prawdy o tym, co naprawdę sądzicie o chlebach dostępnych w sklepach i czy ich jakość i cena was zadowalają.

Powodem, dla którego ta ankieta powstała, były nie tylko moje, czasem przykre doświadczenia z kupnymi chlebami, jak np. pleśń na produktach Balvitenu, czy kruszące się kromki dość drogich bochenków, ale także dyskusja, która jakiś czas temu rozpaliła klawiatury wielu komputerów. Dotycząca głównie cen debata, podzieliła czytelników portalu GluNoMore na tych, którzy godzą się z tą ceną oraz na tych, którzy wciąż szukają alternatyw np. przez pieczenie takich chlebów w domu.

Wynik pytania o cenę, zawartego w ankiecie jednak mnie zaskoczył. 100% osób biorących udział w ankiecie odpowiedziało twiedząco, że ceny są za wysokie.

Te kwestie cen, dały mi także do myślenia przed przygotowaniem pierwszych warsztatów kulinarnych z GluNoMore, które odbyły się 29 października w Warszawie. Ideą, która przyświecała mi w ich trakcie, to zminimalizowanie ceny wypiekanego chleba oraz odejście od gotowych mąk, których cena jest wysoka a zawartość skłądników odżywczych znikoma. Dlatego zdecydowałam się na wykorzystanie składników jak najbardziej naturalnych i przepis na bezglutenowy chleb, który sprawdził się na warsztatach znajdziecie tutaj.

Poniżej pytania z ankiety i wasze odpowiedzi:

 
Galeria
Komentarze

Copyright © 2012 GluNoMore
Projekt:
Realizacja: