Aby zapobiec błędnej wymowie tego trunku, producent podaje na stronie internetowej, iż prawidłowym jest wymawianie słowa Cidre jako (see-dra).

Produkty
więcej

Schowana za bramą u zbiegu ulic Waryńskiego i Śniadeckich, restauracja Groole to bez wątpienia miejsce do którego się wraca.

Restauracje
więcej

Ci, którzy nie od zawsze byli celiakami i dane im było posmakować zwykłego jedzenia, mogą czasami odczuwać chęć na dawne przysmaki.

Produkty
więcej
17.09.2012
BIO EISCAFE’

Jeżeli kochacie wypieki swojej mamy, a wasz tata kręci niezłe lody, to Bio Eiscafe’ jest miejscem dla was.

Restauracje
więcej

Ze względu na francuską prowieniencję i profil firmy to zdanie aż ciśnie mi się na usta: S'ils n'ont pas de pain, qu'ils mangent de la brioche! A więc : „jeżeli nie mają chleba niech jedzą ciastka!”.

Produkty
więcej
17.09.2012
Goody Foody

Błędnym byłoby twierdzenie, że dotknięte w różnym stopniu nietolerancją glutenu jednostki, mogą pożywić się tylko w centrum. Jak okazuje się także największa warszawska sypialnia, jaką jest Ursynów kryje w betonowej dżunglii małą bezglutenową przystań.

Restauracje
więcej

Anglicy uważani są za naród o specyficznym poczuciu humoru bądź o całkowitym jego braku. Jednak treść ujęta na stronie internetowej firmy "Eat natural", zadaje temu kłam.

Produkty
więcej

Berlinczycy, czy ogólnie Niemcy mają specyficzne zamiłowanie do sklepów typu Bio. Dzięki temu jednak kupienie bezglutenowych produktów nie jest niczym trudnym.

Sklepy
więcej
07.09.2012
Essen Fassen

Jedną z bezglutenowych restauracji w zachodniej części Berlina  jest mieszcząca się niedaleko Savignyplatz - Essen Fassen.

Restauracje
więcej

Potrzeba matką wynalazku i w tym przypadku tą potrzebą były wypieki bezglutenowe i bez laktozy, które jak się okazuje od otwarcia 7 sierpnia 2012 r., pierwszej w Warszawie cukiernio-piekarni "Margita" schodzą właśnie jak świeże bułeczki.

Inne
więcej

Do restauracji Rosa trafiłam nie ze swojego wyboru, lecz z okoliczności jakie zesłało życie. Okoliczność ta nie należała do najszczęśliwszych w życiu lecz nieuchronnie prawie każdy z nas będzie takim przyjęciem upamiętniony.

Restauracje
więcej

Oliwka została polecona mi jako dobra, serwująca bezlgutenowe dania restauracja. Zaciekawiona, i mająca ochotę na pizzę postanowiłam zainwestować w tę przygodę.

Restauracje
więcej
30.08.2012
Brownie

Spróbujcie tych brownie!

Przepisy
więcej

Bezglutenowe naleśniki? Ależ oczywiście :) I to tylko w 15 minut!

Przepisy
więcej

Letni sezon to dla wielu osób czas kiedy wchodzą na nową drogę życia, bo kochają swojego partnera/partnerkę i decydują się razem budować nowe życie.

Ogólne
więcej
«    1  2  3  4  
5
 

Copyright © 2012 GluNoMore
Projekt:
Realizacja: